DNN Designer
20 lipca 2024   Wyszukaj w portalu:  Szukaj
 > Opłaty
 
StartInformacje i programe-LearningFAQOpłatyCertyfikat EITCAKontakt
Opłaty

Całkowita opłata za uczestnictwo w dwusemestralnym programie szkoleniowym Europejskiego Informatycznego Studium Certyfikacyjnym EITCA e-Learning "Bezpieczeństwo Informatyczne" wynosi 4400 zł.

Opłata czesnego zawiera pełne koszty realizacji programu szkoleniowego EITCA na kierunku Bezpieczeństwo Informatyczne oraz wystawienia Certyfikatu Informatycznego EITCA-S IT Security (podmiotem certyfikującym jest Europejski Instytut Certyfikacji IT EITCI, z siedzibą w Brukseli). Realizacja programu szkoleniowego EITCA obejmuje proces dydaktyczny w trybie zdalnego nauczania przez Internet (program 180 godzin w ramach 2 semestrów akademickich, przy czym możliwa jest elastyczna organizacja czasu nauki, w tym jej skrócenie lub wydłużenie, dzięki asynchronicznym technologiom e-Learning wykorzystywanym w procesie dydaktycznym).

Dostępne są następujące warianty opłaty czesnego:

  • Jednorazowa opłata za całe studium w wysokości 4400 zł.

  • Rozłożenie opłaty na dowolną ilość rat miesięcznych w wygodnym systemie ratalnym Żagiel
    (więcej szczegółów w okienku poniżej).

  • W przypadku odmowy przyznania kredytu przez firmę Żagiel bądź utrudnionego dostępu do tej formy płatności (np. miejsce zamieszkania poza Polską) istnieje możliwość bezpośredniego rozłożenia płatności na 2 raty semestralne po uzgodnieniu z sekretariatem Studium - w takim wypadku prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Wysokość raty semestralnej wynosi w tym wariancie 2290 zł

W celu rozpoczęcia zapisów na Studium EITCA prosimy o zarejestrowanie się w portalu (przycisk "Rejestracja" w okienku logowania).

UWAGA: OBNIŻKA CZESNEGO DZIĘKI WSPARCIU Z UNII EUROPEJSKIEJ

W ramach rekrutacji obowiązuje obecnie oferta obniżki czesnego dzięki wsparciu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej:

Całkowity koszt Studium EITCA e-Learning na kierunku Bezpieczeństwo Informatyczne (4400 zł) zostanie obniżony dla każdego uczestnika, który zarejestruje się jako słuchacz przy wykorzystaniu kodu obniżki czesnego o przypisaną do kodu wartość procentową (kody obniżki czesnego można znaleźć u partnerów medialnych, w publikacjach prasowych i w Internecie, a należy wpisać je w specjalnym polu formularza przy rejestracji elektronicznej), pod warunkiem dostępności miejsc w ramach obniżonego czesnego (sprawdzenie stanu w zakładce Rejestracji). Szczegółowe informacje odnośnie kodów umożliwiających obniżkę czesnego dzięki wsparciu Unii Europejskiej są udzialane w ramach kontaktu pod adresem e-mail: eitca@complearn.pl.
Uwaga: Obniżone czesne dostępne jest dla ograniczonej liczby miejsc dzięki wsparciu z Unii Europejskiej.

UWAGA: BEZPŁATNA NAUKA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W przypadku osób niepełnosprawnych możliwe jest obecnie całkowite zwolnienie z opłat za uczestnictwo:

Osoby posiadające orzeczony stopień niepełnosprawności mogą ubiegać się o całkowite zwolnienie z opłaty czesnego za uczestnictwo w Studium. W tym celu po rejestracji w portalu należy zignorować instrukcje dotyczące formalności i zamiast tego przesłać na adres e-mail sekretariatu własnoręcznie podpisane podanie (skan) adresowane do Kierownika Studium EITCA o zwolnienie z opłaty czesnego, kopię odpowiedniego orzeczenia o niepełnosprawności / zaświadczenia o pobieraniu świadczeń rentowych oraz kopię dowodu osobistego.
Uwaga: Zwolnienie z opłaty czesnego dla osób niepełnosprawnych jest wyłączną inicjatywą realizatora finansowaną z jego własnych środków bez udziału żadnego finansowania zewnętrznego, i dostępne jest dla ograniczonej liczby miejsc w miarę możliwości realizatora.
    
Przelewy bankowe Zmniejsz

Rachunek bankowy do przelewów:

Numer rachunku: 60 1090 2529 0000 0001 1285 2208
Bank: BZWBK SA
Nazwa odbiorcy: CompSecur sp. z o.o.
Adres: Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław
Tytuł przelewu: Imię Nazwisko Słuchacza, kierunek Studium EITCA

Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 60 1090 2529 0000 0001 1285 2208
Kod SWIFT: WBKPPLPP
Uwaga: w przypadku przelewów w walucie innej niż PLN prosimy o obliczenie kwoty przelewu na podstawie tabeli kursów walut BZWBK (kolumna "Kupno") na dzień dokonywania przelewu. W razie problemów prosimy o kontakt z sekretariatem.

    
Raty Żagiel Zmniejsz

Raty w systemie Żagiel umożliwiają rozłożenie płatności za studium na miesięcznie raty według Państwa indywidualnych preferencji (od 2 do 24 rat) przy minimum niezbędnych formalności oraz niskim oprocentowaniu. Zachęcamy do skorzystania z poniższego kalkulatora rat, umożliwiającego obliczenie wysokości miesięcznej raty w wybranym wariancie.

Procedura zakupu na raty jest niezwykle prosta i nie wymaga nawet od Państwa wychodzenia z domu:

  1. Po zarejestrowaniu się jako Słuchacz studium, należy wypełnić krótki formularz wniosku o udzielenie kredytu, który zostaje przesłany do firmy Żagiel.
  2. W ciągu kilku godzin kontaktuje się z Państwem konsultant firmy Żagiel w celu poinformowania o decyzji kredytowej i potrzebnych formalnościach.
  3. W niedługim czasie przyjeżdza do Państwa kurier, w obecności którego następuje podpisanie umowy o kredyt ratalny.

Formularz wniosku o kredyt dostępny będzie po zarejestrowaniu i zalogowaniu do portalu w menu "Formalności". Szczegółowe informacje dotyczące warunków kredytowania uzyskacie Państwo na stronie Żagla lub pod numerem infolinii 0 801 88 55 88.

  
Logowanie e-Learning Zmniejsz


Nie pamiętam hasła
Start
Informacje i program
e-Learning
FAQ
Opłaty
Certyfikat EITCA
Kontakt
Podmiot certyfikujący Zmniejsz

eitci.jpg

    
Start | Informacje i program | e-Learning | FAQ | Opłaty | Certyfikat EITCA | Kontakt
Informatyczne Studium Certyfikacyjne eLearning | Warunki korzystania | Polityka prywatności
Wykonanie systemu
Krajowa edycja Studium EITCA realizowana jest przy współfinansowaniu z Budżetu Państwa oraz Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.